ocbenetcup.cz

Sittech cz s.r.o.

SITTECH CZ , s.r.o., Most - Živéfirmy.cz
Firma SITTECH CZ s.r.o. Vám nabízí pryž v mnoha provedeních. S ohledem na naše zaměření na výrobu těsnění, Vám samozřejmě nabízíme právě různá těsnění z pryže. Pro Vaše případné nestandardní díly můžeme nabídnout výrobu atypů již od jednoho kusu.
O společnosti SITTECH specializující se na těsnění
SITTECH CZ, s.r.o. Společnost SITTECH CZ, s.r.o. působí na trhu již od roku 2000. Pro naše zákazníky zajišťujeme dodávky, výrobu a technický servis v oblasti průmyslového těsnění a izolací, pryžových materiálů a technických plastů.
SITTECH CZ, s.r.o. - IČO 25416758 - Obchodní … sittech cz s.r.o.
Technické plasty. V naší nabídce najdete nejběžnější technické plasty ve formě polotovarů i hotových výrobků. Nabízíme široké spektrum materiálů od základních plastů pro nenáročné podmínky až po plasty odolné vysokým teplotám a chemikáliím.
Nabídka práce SITTECH CZ, s.r.o. Pracomat
Ref A: 859B91E3215247128DF9BB06F152B693 Ref B: FRAEDGE1508 Ref C: 2020-12-12T17:48:20Z
Profil firmy - SITTECH CZ, s.r.o. sittech cz s.r.o.
Firma SITTECH CZ, s.r.o., společnost s ručením omezeným. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou C 16821, Krajský soud v Ústí nad Labem. Její základní kapitál je ve výši 300 000 Kč.
Plasty | specialisté na těsnění | sittech.cz sittech cz s.r.o.
Aktuální ověřené informace: adresa, telefon, e-mail, otevírací hodiny a hodnocení SITTECH CZ, Most. Telefon: 476 127
Pryže - guma | specialisté na těsnění | sittech.cz
Zaměstnání u SITTECH CZ, s.r.o. Zajímá vás práce ve firmě SITTECH CZ, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni.
SITTECH CZ, s.r.o. | idatabaze.cz sittech cz s.r.o.
O společnosti. Společnost SITTECH CZ, s.r.o. působí na trhu již od roku 2000. Pro naše zákazníky zajišťujeme dodávky, výrobu a technický servis v oblasti průmyslového těsnění a izolací, pryžových materiálů a technických plastů.
SITTECH CZ, s.r.o. - Most sittech cz s.r.o.
Společnost SITTECH CZ, s.r.o. řeší problémy v oblasti těsnění, pryžových a plastových dílů.. Správným řešením snižujeme prostoje ve výrobě i náklady a ulehčujeme práci pracovníkům v údržbě. Pro své zákazníky zajišťujeme výrobu a dodávky těsnění a dalších …
SITTECH CZ (Most) • Firmy.cz
SITTECH CZ, s.r.o. Products & services. Industrial packing Technical ruber Honeycombs boards of plastic Hose and hose fittings Brake lining How to reach us. Main menu. Homepage; Company Profile; Products & Services; Affiliates; Review; Contacts; Photogallery. Contact Address. V Luhu 3343 435 02 Most. District: Most