ocbenetcup.cz

Plodkova single lady

Playtvak.cz chystá nové seriály. Včetně pokračování …

Herečka Jana Plodková (36) se opět představí v roli drsné Sabiny. Jako odvázaná, problémová a sexy ředitelka hudební televize se před rokem předvedla v seriálu Single Lady, jehož druhá řada startuje už 22. dubna na internetové televizi Playtvak.cz.

Single Lady / Single Man: DVD od 148 Kč - …

Single Lady: Jízda v Óčku - Playtvak.cz jana plodková single lady V lehké komedii pro všechny, kteří v lásce propadali, ale i pro ty, kterým šla na jedničku, od Karla Janáka – autora a režiséra diváckých hitů . jana plodková single lady . S.P.M. Liberec, s.r.o.

Ženy matky mě asi nebudou mít rády, říká o novém …

plodkova single lady
Herečka Jana Plodková (35) si v poslední době na nedostatek práce nemůže stěžovat. Hrála v seriálech Kosmo, Single Lady, Žrouti, Já, Mattoni. Našla si ale čas a dorazila na karlovarský festival. Ve Varech si užila pár filmů, ale především představila svůj poslední snímek Absence blízkosti.

Jana Plodková|Filmografie

Plodková se v seriálu Single Lady pořádně odváže: … plodková single lady Single Lady je první seriálový počin internetové Oproti tomu vynikající Václav Kopta exceluje coby záhadný taxikář a bezkonkurenční je Jana Plodková. Outfit za pár korun. Hvězdný styl podle Jany Plodkové Single Lady (včetně podtitulu Single Lady: Jízda v Óčku) je český televizní

Videos of Plodkova Single Lady

plodkova single lady
Jana Plodková (35) je hvězdou nového seriálu Single lady: Jízda v Óčku. Herečku během natáčení čekala mimo jiné spousta postelových scén. Plodková přitom přiznala, že je moc ráda nemá.

Single Lady | Prima Cool

Diváci videoportálu Playtvak.cz se letos na jaře a na podzim mohou těšit hned na tři nové seriály. V březnu spustí desetidílný seriál Vesničan s lidovým humorem a Josefem Poláškem v hlavní roli. O měsíc déle bude následovat pokračování úspěšného snímku Single Lady s Janou Plodkovou, coby Sabinou. Podzimní sezonu odstartuje ‚mamánek‘ Hipster.

Herečka Jana Plodková se ukázala nahá: Pánové, a …

© 2018 Jana Plodková. All Rights Reserved. For the best experience, visit the page on your desktop.

Prostořeká Plodková se vrací se Single Lady: Děj …

Single Lady Mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina je především drsnou ředitelkou hudební televize… Český komediální seriál inspirovaný skutečnými událostmi (2017). Hrají J. Plodková, T. Měcháček, V. Polívka, V. Kopta a další

jana plodková single lady

Pokračování úspěšné série Single Lady je tu! A kromě prostořeké ředitelky Sabiny se diváci mohou těšit na nové charismatické tváře. V příchozích dílech se totiž objeví Jaroslav Plesl a Jiří Vyorálek, kteří pořádně pohnou celým dějem. Diváci se mohou těšit i na krásnou Kristýnu Leichtovou, kterou na Playtvak.cz uvidíme ještě bez těhotenského bříška.

Jana Plodková: Na roli mrchy jsem si nezvykla - …

Single Lady: Jízda v Óčku Jana Plodková jako drsná ředitelka TV Óčko, mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina v novém seriálu inspirovaném skutečnými událostmi Hrají: Jana Plodková, Tomáš Měcháček, Markéta Stehlíková, Vladimír Polívka Režie: Jitka Rudolfová Zvuk: český Délka: 125 min. Formát obrazu: 16:9 Single Man Hrdinou příběhu je