ocbenetcup.cz

Mateji proc te holky

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) – Filmový …

mateji proc te holky

Mateji, proc te holky nechtejí? (1981) on IMDb: Movies, TV, Celebs, and more Menu. Movies. Release Calendar DVD & Blu-ray Releases Top Rated Movies Most Popular Movies Browse Movies by Genre Top Box Office Showtimes & Tickets Showtimes & Tickets In Theaters Coming Soon Coming Soon Movie News India Movie Spotlight.

Matěji, proč tě holky nechtějí? | Filmy online - Voyo

Matěji, proč tě holky tak chtějí 17; Kategorie otázek. Stránka 2 Otázky. Pokračování povídky 18 Otázek. Návrh na povídku 0 Otázek. Chyby na stránce 1 Otázka. Autoři 2 Otázky.

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) | ČSFD.cz

Dospívající zednický učeň Matěj Hůrka, mladík ve věcech lásky jelimánkovitý, žije u své babičky ve venkovská chalupě. Potýká se s milostnými problémy, ale marně čeká nějakou radu, protože čilá babička se znovu vdává za neméně čiperného důchodce. Podnikavá nejstarší generace tak do jisté míry kontrastuje s mládím, které je rozpačité.

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) - Kde nájdem …

Hledat video, audio, obrázky a další soubory Hledat soubory. Nahrát soubory Zpět. Menu

Matěji, proč tě holky tak chtějí 01 – eFenix

mateji proc te holky

Matěji,proč tě holky nechtějí Film je jemná komedie z vesnického prostředí o zednickém učni Matějovi a o jeho kamarádech a prvních sexuálních skušenostech.Film není vulgární a popisuje pravdivě život obyčejných lidí na našem českém venkově.Takové fily o obyčejných lidech mám nejraději.

Matěji, proč tě holky nechtějí?

Matěji, proč tě holky nechtějí? PORADNA www.encykloprdie.cz Všeobecná online poradna - auto moto - dům a byt - zahrada - vaření - zdraví - sport - PC - kutilství - společnost - móda - zvířata.

Matěji, proč tě holky nechtějí-cz.avi | Ulož.to

mateji proc te holky

Matěji, proč tě holky nechtějí? Český název Matěji, proč tě holky nechtějí? Anglický název Anything but Hot. Anotace. K populárnímu subžánru teenagerovských komedií sedmdesátých a osmdesátých let přidal režisér Milan Muchna v roce 1981 příběh zednického učně, který má problémy s láskou.

Hledejte: matěji proč tě holky nechtějí | Ulož.to

Ony by ho i holky chtěly, kdyby nebyl takový psí čumák a ňouma. Očekávala jsem něco ve stylu Vesničko má středisková. Toho jsem se vůbec nedočkala. Příběh je hrozně nudný. Režisér to vůbec nezvládl. Někteří herci neměli ani pořádně co hrát a to bylo herecké obsazení velmi slibné. Na té vesnici bych žít nemohla.

Mateji, proc te holky nechtejí? (1981) - Plot keywords - IMDb

mateji proc te holky

Matěji, proč tě holky nechtějí (1981) Full HD 1440x1080 HB3500 LR240 trellis0.3 (2pass encoding - Spark).mkv

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) - FDb.cz

Mateji, proc te holky nechtejí? Česko 1981 Komédie Hrajú: Zdeněk Podhůrský , František Řehák , Milada Ježková , František Husák , Hana Brejchová , Bronislav Poloczek , Réžia: Milan Muchna