ocbenetcup.cz

Holky na tau

Holky na tahu / Rough Night (2017) | ČSFD.cz
Holky na tahu (2012) HD 1280x700 BluRay HB2800 aac6ch448-CZ, obraz 1.85 (2pass encoding - Spark) s.mkv

Film Holky na tahu (2012) online | Lepší.TV
Online Holky na tahu. Keď najlepšie kamošky žúrujú, stať sa môže čokoľvek Päť bývalých spolužiačok sa po rokoch znovu stretáva, aby oslávili rozlúčku so slobodou jednej z nich. Párty sa však rýchlo zvrtne, keď nešťastnou náhodou zabijú striptéra, ktorý ich mal v tento výnimočný večer zabávať.

Hledejte: holky na tahu | Ulož.to
V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra.

Recenze: Holky na tahu - jaká je nová komedie se …
Holky na tahu (2012) HD 1280x700 BluRay HB2800 aac6ch448-CZ, obraz 1.85 (2pass encoding - Spark) s.mkv

Holky na tahu / Rough Night (2017) | ČSFD.cz
Tři nejlepší kamarádky Regan, Gena a Katie jsou naprosto pobouřené když zjistí, že jejich kamarádka Becky, která je sice milá ale trpí nadváhou a vždycky byla terčem posměchu, se bude vdávat jako první z party. Gena a Katie jsou pořád single a Regan…

Holky na tahu | TACHOVSKO.com
holky na tau
Tau (2018) - Kobieta zostaje uwięziona w futurystycznym, sterowanym komputerowo domu. Jej jedyną szansą na ucieczkę jest włamanie się do komputera kontrolującego budynek.

Hledejte: holky na tahu | Ulož.to
Holky na tahu skoro nemají hluchých míst, která by nějakým způsobem nesloužila vyprávění (nadbytečný je akorát sex před bezpečnostní kamerou i většina ostatních scén se sexuchtivými sousedy), jen jsou vtipné mnohem méně, než byste čekali od filmu, za nímž stojí tvůrci božího Broad City.

Holky na tahu / Bachelorette (2012) | ČSFD.cz
HOLKY NA TAHU. Pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy uspořádají po deseti letech víkendové setkání v podobě divoké jízdy v Miami. Nešťastnou náhodou se jim podaří zabít striptéra. V nastalém zmatku zažijí bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím.

Holky na tahu - YouTube
Holky na tahu online. iTunes. Zvuk: český dabing + původní znění Titulky: české titulky + anglické Obraz: 4K + HD + SD Online od: 12. 12. 2018 99 Kč nákup 149 Kč nákup HD. Přehrát. Rakuten. Zvuk: původní znění Obraz: 4K + HD + SD Online od: 6. 3. 2019 159